O kouzelném Vínu

Proč Kouzelné Víno ?

Protože chceme skoncovat s nudou a všedními stereotypy. Klasické víno od mistrů vinařů je skvělá záležitost. Pro vycvičené jazýčky je snadno poznatelný každý detail. Ovšem co my ostatní ? My, kteří ho pijeme jen proto, že je to skvělá příležitost vidět se s přáteli, rodinou nebo prostě jen tak strávit čas se svojí polovičkou. My co chceme oslavovat život a radovat se z každého okamžiku, potřebujeme barvy různé chutě, potřebujeme se toho bavit smát se. 

Proto Vzniklo Kouzelné Víno abychom si mohli naplno vychutnat každou chvilku


Kde se vyrábí ?

Kouzelné Víno se vyrábí na Jihu Slovenska, v malém přesto pěkně výkonném vinařství. Hrozny z oblasti Tisza közi CHZO, roustou na slunných maďarských vinicích a zajištují stabilní kvalitu po celý rok. 

A, že jste nikdy neviděli modré nebo zlaté víno ? Ano trochu tomu pomáháme barvu zajištuje ve víně potravinářské barvivo a příchuť výběrová aroma z Itálie, Velké Británie atd. Kouzelná Vína přeci musí být kouzelná i na pohled. 

Finální tečku tvoří jemné sycení, které vínu dodá lehkost a vzdušnost.

 


 

Pojďte se na chvilku zastavit a přestat přemýšlet nad okolním světem. Otevřete své Kouzelné víno práskněte ho v obýváku a užijte si chvilky Kouzelného okamžiku s Kouzelným Vínem 

Benner main page