Modrý pramen s Broskví 0,7L

blue
499 Kč –20 %
499 Kč –20 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH

Je čas ochutnat něco nového ! Něco úplně unikátního. Jemně perlivé ovocné víno s magickou perletí s příchutí broskve. Ovocná Vína Laurea můžete kombinovat mezi sebou a vytvářet tak nespočet míchaných drinků, barev a příchutí. S kouzelným vínem nezkazíte žádnou zábavu, oslavu nebo party !


Samotnou podstatou je víno z oblasti Tisza közi v Maďarsku, které se může pyšnit CHZO (označením chráněné zeměpisné oblasti). Můžeme Vám zaručit, že výběrové hrozny Tisza budou mít po celý rok stejnou chuť a kvalitu. Ovocné Víno je jemně sycené (Co2) a modrou barvu tvoří potravinářské jedlé barvivo modré barvy. 

Samozřejmě přidáváme i Magickou perleť pro nezapomenutelný okamžik a úžasný efekt v lahvi i ve skleničce. Perleť není při konzumaci cítit, je tak jemná, že o ní ani nevíte.


Pojďme si společně vychutnat jedinečný sycený alkoholický nápoj s 11% alkoholu ! Experimentovat a bavit se při vymýšlení nových drinků. Tak schválně kdo namíchá ten nejlepší !


Nejlépe si Nápoje Laurea vychutnáte ledově nachlazené, možná i s kousky ledu. Zajímavostí vín Laurea je, že se nemusíte bát kombinovat je mezi sebou a tím vytvářet vlastní chutě, vlastní kombinace a barvy.

Namíchejte si svůj drink ještě dnes !


Typ vína: perlivé, sladké

Obsah alkoholu: 11%

Podávat: Chlazené - 6-10 °C

 

Kategorie: Kouzelný nápoj s perleťovým efektem
Záruka: 2 roky
Typ vína: sladké, perlivé
Obsah alkoholu: 11%
Podávat: chlazené 6-10 °C
Vhodné pro: Aperitiv, Míchané drinky, degustace, k masu a sýrům
Výrobce: Laurea Slovensko